Duvardan Duvara Halı Otel Halısı şarjmatik, Hızlı şarj otomatı Konferans Koltuğu Konferans Koltuğu

Konferans Koltuğu deco

0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
Ürün Kodu: Mono Blok deri

1- koltukları ve estetik tasarım Her koltuğu vardır, Bireysel montajları kullanılabilir biçiminde sağlanır bir dizi yan yana düz olabilir.

2- Koltuk ve sırt bölümleri edilmiştir tasarlanmış alıyor dikkate occupant's alt sırt ve omurga sağlığı.

 

3- üzerine kurulmuş Taşıyıcı sistem ve Koltuk parçasıdır çıplak- parçalı, özel kalıplar şeklinde preslenmiş altında yoğun baskı ve sıcaklık, 12mm. üretilirişleyerek ahşaptan kalınlığı Bucks CNC makinesi üzerinde.

 

5- Koltuk, 32 DNS Oturak ve sırt ünitesi. Kaplanis Yumuşak Gri köpükiçin Uzun- ömürlü kullanım ve sünger yoğunluk( derece düzgünlüğüne) hazırlanabiliristenildiği gibi.
6- arkalık ıso 9002 sertifikalı ve koltuk minderleri.

 

7- 2000 serisi koltukları bk, bulunduğu sağ kollarında ve Not- alıyor hizmetleriiçin dünyasınınihtiyaçları Birinci X, sonra y- ekseni, İki- aşamalı haline gelmiş Mevcut hareketiile üretilmiştir Bloknot plastik enjeksiyon. Cilalı ahşap yazı masası üzerine üretilebiliristeği.

 

8- Koltuk kolçak parçaları arttırdığıiçin rahatlığı koltukların Bir satırda yan yana, bağlı yanına koltuğu teması önlemekiçin doğa tamamıyla tasarlanmış ve kapatıldı- kol sistemi kullanılır. şekilli parlatılmış katı ahşap kullanılır Cnc üzerine Makinelerin kollarınızı Yine.

 

9- Koltuk kaplamaları kumaşlar kullanılmak üzere Müşterininisteğine bağlıdır. önerilen kumaş olduğunu alev- ve su geçirmeyen vasıflarını Teknik özellikleri şunlardır şöyle:

 

Yapısı kumaşın: 100 polyefin ağırlığı: 313 g/m2

 

Haslığı ovuşturarakiçin: kuru: 4/5; yaş: 4/5 ışık haslığı:( ISO b02 105)- 5

 

Aşınma dayanımına:( BS 5690) % 40 000 genişliği: 140 +/-2

 

yapısal özellikleri

 

Ve 40x60 oluşan 40x80 Profil kesilmiştir açıyla 45 derecelik ayak bölümleri koltuğu, Argon Üfleme haşlanmış Sağlıklı bir şekilde. Yanında ayaklarımızın parçası olarak, 3 mm kalınlığında basında özel bir modelile Şeklindeki Sac zenginleştirilmiş gücü ve estetik görünümünü zemin flanşı amaçiçin kullanılan güvenliğini kızarma ve dahaiyi bir

Ofis Mobilyalari, Büro Mobilyalari, Ofis Koltuklari, Konferans Koltuğu ©2014. - Ofis Mobilyaları | konferans koltuğu